Lamba Ömrü :

Şirketimiz tarafından ithal edilen lambalar uzun süre dayanıklıdır.Orjinal lambalarla arasında hiç bir fark yoktur. Lambalarımız kore den ithal edilmektedir. Lambalarımızın ömrü orjinal lambalarla birebirdir.

Projeksiyon Lambaları

Lambalara gereğinden fazla para vermeye son !!!

Hem kaliteli hem de uygun çözümler arıyorsanız projeksiyon lambası çözümlerimiz tam size göre. Projeksiyon lambalarını arc merkez değişimi ile geri dönüşüm yapıyoruz.

DLP ve LCD projeksiyon lambalarının kendi reflektörünüzü kullanarak bozulan projeksiyon lambanızın iç haznesi (short arc center) değişimi ile ışık gücünden ve kaliteden ödün vermeden maliyetini daha da düşürmeyi sağladık.

Temelde çok basit görünen fakat komplike özelliklere sahip olan projeksiyon lambaları yüksek teknoloji ile üretilmektedir. Bu nedenle özel test ve ölçüm aletlerleri ile lambanın uygun lümen değerleri ve voltajı tespit edilir. Bozuk olan lamba çekirdeği özel aparatlarla haznesinden çıkarılır.

Yeni lamba çekirdeği hazne merkezinde ccd sensor, laser pointer ile odaklanıp ışık seviyesi maksimum olacak şekilde ayarlanır. Daha sonra reflektör hazneye sabitlenir ve kullanım için gerekli ısı ve ışık testlerden geçirilir.

İşlemi tamamlanan projeksiyon lambaları garantili olarak teslim edilir.

Orijinal Projeksiyon Lambaları

Projeksiyon cihazlarındaki ışık kaynağı yüksek teknoloji ile üretilmiş olan lambalarıdır. Bu lambalar 1500-4000 saat kullanımdan sonra içinde bulunan gazların (cıva buharı) özelliğini kaybetmesi nedeniyle ömrünü yitirmektedir.

Ayrıca kullanımla lambanın merkez ark çekirdeği şişmesi veya patlaması
görüntüde zayıflama ya da tamamen ışık kaybolmasına sebebiyet vermektedir.İşte bu noktada Beta Elektronik olarak projeksiyonlarınıza teknik servis hizmetimiz kapsamında orijinal lamba çözümleri sunuyoruz.

Muadil Projeksiyon Lambaları

Muadil lamba, ait olduğu markadan farklı olarak bir başka marka projeksiyonda kullanılan orijinal lambadır.

 

Beta projeksiyon olarak sizlere uygun fiyatlarda çözüm ulaştırma amacıyla yıllardır çalışıyoruz. Projeksiyon lambalarının karakteristik yapılarını inceleyip test edip birbirine alternatif uyabilecek lamba modellerinin tespitlerini yaptık.

Orijinal lamba fiyatı yüksek olan ya da temini olmayan ürünlerde
lamba haznesini tamamen değiştirip daha ekonomik fiyatlarla sizlere muadil lamba çözümleri sunmaktayız.